PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

20 listopada 2017

Mamo, Tato, jestem przedszkolakiem!

16 listopada 2017r. w naszym przedszkolu miała miejsce uroczystość "PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA".

Dzieci ze wszystkich grup w przedszkolu, które po raz pierwszy uczęszczają do Przedszkola Miejskiego Nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie przywitały zgromadzonych rodziców śpiewem. Pięknie recytowały zarówno starsze jak i młodsze dzieci. Wszyscy zostali pasowani na przedszkolaka przez Panią Dyrektor Mariolę Denisuk-Langier, otrzymali dyplomy i słodki upominek.

Dzieciom, rodzicom i zgromadzonym gościom dziękujemy za wspólnie spędzone wspaniałe chwile i oczywiście SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Rodziców zainteresowanych zdjęciami ich pociech z uroczystości prosimy o kontakt z administracją przedszkola.

Data utworzenia:2017-11-20
Data publikacji:2017-11-20