Podziękowanie za udział w siódmej lekcji Piątej Edycji Akcji Edukacyjnej "Dzieci Uczą Rodziców" poświęconej tematyce "Zwierzęta Domowe"

6 maja 2024

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim dzieciom i rodzicom za udział w siódmej lekcji Piątej Edycji Akcji Edukacyjnej "Dzieci Uczą Rodziców" poświęconej tematyce "Zwierzęta Domowe". Wasze zaangażowanie i ciekawość sprawiły, że ta lekcja była niezwykle inspirująca i pouczająca dla nas wszystkich.

Dzieci, Wasza wiedza i entuzjazm są prawdziwym źródłem motywacji dla nas wszystkich. Dziękujemy, że dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i pasją z nami oraz swoimi rodzicami.

Rodzicom zaś serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w proces edukacji swoich dzieci. Wasza otwartość na nowe doświadczenia i chęć nauki stanowią nieoceniony wkład w rozwój Waszych pociech.

Data utworzenia:2024-05-06
Data publikacji:2024-05-06